סייף סנטר אבן גבירול 59 , תל אביב

כספות חסינות אש ומים

כספות חסינות אש ומים כפתרון מושלם

כספות חסינות אש ומים נותנות מענה לבעיה נפוצה: היכולת של פורצים וגנבים להשתמש באמצעים לא קונבנציונאליים על מנת להשיג את מטרתם. היות וכספות חסינות אש לבדן לעיתים אינן מספיקות על מנת לשמור על מסמכים יקרי ערך או על כסף, יש צורך בשדרוג של מערך ההגנה. בחברת סייף סנטר מציעים לכם להגיע ולהתרשם מכספות חסינות אש ומים המיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם. צרו קשר עם אנשי המקצוע של סייף סנטר ובואו ללמוד על הטכנולוגיה של העתיד.

מי משתמש בכספות חסינות?

את הכספות אשר ניחנות ביכולת חסינות מול אש ומים ניתן למצוא לא רק בעסקים. גם רשויות אכיפת החוק, מוסדות ציבוריים, בנקים ובתי מלון עושים שימוש בכספות מן הסוג הזה. אחת הסיבות לכך היא יכולת ההרתעה המרשימה של כספות חסינות. המחיר המשתלם והעובדה שניתן כיום לרכוש בישראל כספות מובילות הופכת אותם למוצר נחשק.

גם אתם צריכים כספת חסינת אש ומים

חברת סייף סנטר מאפשרת לכם לקבל מידע מקיף על כספות החסינות מול אש ומים. ניתן להגיע אל אולמות התצוגה של סייף סנטר או להיכנס לאתר האינטרנט של החברה, וכך ללמוד על כספות בינלאומיות במחירים משתלמים. אם בעבר הכספות החסינות היו מנת חלקם של בעלי הממון בלבד, הרי שכיום גם אתם יכולים להשיג כספת מובחרת כזו.

כמו"כ חברת סייף סנטר מציעה שירות נלווה לכספות: תיקון כספות , פורץ כספות , הובלת כספות עד בית הלקוח.


  • ספק משרד הביטחון
  • מס' - 83960044
  • ספק צה"ל, בנקים, חברות ועוד
  • מס' - 83960044
headline
בחר סוג חיפושselect
בחר קטגוריהselect
בחר תת-קטגוריהselect
headline
Get Adobe Flash player