סייף סנטר אבן גבירול 59 , תל אביב

כספות לעסקים

כספות לעסקים ולמנהלים אחראיים

רכישת כספות לעסקים חייבת להיעשות כחלק מהיערכות כוללת של המנהלים. האקסקלוסיביות של הכספות לעסקים היא בסופו של דבר האופן בו ניתן

להשתמש בהן על בסיס שגרתי, מבלי לפגוע בלקוח או העבודה השוטפת. בעת רכישת כספת לבית העסק יש להכיר את כל המוצרים הקיימים, לבצע סקר שוק ולבחון את הכספת המתאימה ביותר. על מנת לעזור בכך מציעה חברת סייף סנטר אנשי מקצוע מיומנים, הבקיאים בתחום של כספות למשרד ציבורי או פרטי.

סוגים של כספות המתאימות לעסק

באופן כללי הכספות למשרדים מתחלקות למספר סוגים. הכספת המוכרת ביותר היא כספת דיגיטלית , אותה מפעילים העובדים באמצעות קוד אישי. כספת אחרת בה ניתן להיעזר היא כספת כבדה, המתאימה לאחסון של סכומי כסף גדולים או כלי נשק. במידת הצורך ניתן גם להזמין כספות מוסלקות ולמקם אותן בתוך הקיר. בכל מקרה ובו מתלבטים לגבי סוג הכספת יש להתייעץ עם גורם מוכר. כדאי לזכור כי הכספת צריכה לשרת את העסק לאורך זמן ולכן חשוב לבחור יצרן אמין.

הוסיפו לעסק שלכם כספת איכותית

בחברת סייף סנטר עומדים לצד לקוחות המעוניינים לשפר את האבטחה של העסק שלהם. לחברת סייף סנטר היצע עצום של כספות המיועדות לעסקים קטנים וגדולים. החברה בוחנת את הכספות תחת תנאים בלתי מתפשרים ומציעה מחירים הוגנים על כל המוצרים המיובאים ואלו המיוצרים בישראל.

כמו"כ חברת סייף סנטר מציעה שירות נלווה לכספות: תיקון כספות , פורץ כספות , הובלת כספות עד בית הלקוח.


  • ספק משרד הביטחון
  • מס' - 83960044
  • ספק צה"ל, בנקים, חברות ועוד
  • מס' - 83960044
headline
בחר סוג חיפושselect
בחר קטגוריהselect
בחר תת-קטגוריהselect
headline
Get Adobe Flash player