סייף סנטר אבן גבירול 59 , תל אביב

כספות זולות

כך תמצאו כספות זולות

מחירן של כספות זולות לא חייב לבוא על חשבון האיכות. במידה ורוכשים כספת זולה מיבואן או יצרן מוכר ניתן להבטיח הגנה ואבטחה מלאה, ללא צורך בויתור על המאפיינים הבסיסיים של הכספת. הייחודיות של כספות זולות באיכות גבוהה היא השילוב בין חומרי גלם סטנדרטיים לייצור נכון. חברת סייף סנטר מציעה כספות זולות ללקוחות פרטיים ועסקיים, ולכן מומלץ להזמין נציג מכירות אשר יגיע להסביר על מוצרי החברה השונים.

ההבדלים בין כספות זולות ליקרות

את ההבדל העיקרי בין הכספות הזולות לכספות אחרות ניתן לראות בעובי של הדלת. יחד עם זאת, לעיתים מחיר גבוה נגזר מתוך שם המותג או החברה המייצרת את הכספת. לכך יש להוסיף את עלויות היבוא, אשר לרוב מייקרות באופן אוטומטי את המחיר המוצע לצרכן. ניתן למצוא כספות גדולות אשר מחירן נמוך יותר מכספות קטנות, ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים ומוצרים.

כספת זולה לכל מטרה

בחברת סייף סנטר מאפשרים לכם להתרשם מכספות זולות לכל מטרה. היכנסו לאתר של סייף סנטר או צרו קשר עם מוקדם שירות הלקוחות, ובואו לגלות כיצד כספת זולה מבצעת עבודת אבטחה מושלמת. לחברת סייף סנטר ניסיון רב בייצור מקומי של כספות ובייבוא מהחברות המובילות בעולם, וכעת גם אתם יכולים ליהנות ממנו ולהבטיח לעצמכם הגנה מלאה. לסיכום, אל תתנו למחיר של הכספת להרתיע אתכם.

כמו"כ חברת סייף סנטר מציעה שירות נלווה לכספות: תיקון כספות , פורץ כספות , הובלת כספות עד בית הלקוח.


  • ספק משרד הביטחון
  • מס' - 83960044
  • ספק צה"ל, בנקים, חברות ועוד
  • מס' - 83960044
headline
בחר סוג חיפושselect
בחר קטגוריהselect
בחר תת-קטגוריהselect
headline
Get Adobe Flash player