סייף סנטר אבן גבירול 59 , תל אביב

כספות לספר תורה

בין כספות לספר תורה


מחיריהם של ספרי הקודש מחייבים שימוש בכספות וכיום ניתן להשיג כספות לספר תורה בסטנדרטים בלתי מתפשרים. הסיבה לכך היא לא רק הערך הכספי של ספרי תורה אלא גם התחושה הפסיכולוגית. יחד עם זאת, הייחודיות של הכספות המיועדות לספרי תורה נובעת מתוך ההגבלות הדתיות. לא ניתן להשתמש בכל כספת לצורך אחסון ספר תורה ולכן חשוב לפנות אל חברה מקצועית המכירה את התחום. עם סייף סנטר תוכלו להיות בטוחים שספר התורה עליו אתם אחראים נמצא במקום הנכון, אז צרו קשר עם הנציגים המוסמכים לקבלת מידע.

שימושים בכספת לספרי תורה

ארון קודש כספת משמש לשמירה על ספרי תורה ועל סידורים. בנוסף, ניתן להכניס אל תוך ארון הקודש הבנוי ככספת גם תפילין או דברי ערך אחרים. מבחינת בתי הכנסת, כספות לספר תורה מונעות פריצות ועוגמת נפש רבה. גבאים המעוניינים לרכוש כספת לספר התורה או ארון הקודש יכולים לבצע מגבית וכך לקבל עזרה כלכלית גדולה.

נערכים מראש עם כספת לספר התורה

מבחינת חברת סייף סנטר אין הבדל בין כספת לספר תורה או ארון קודש לבין כספת לבנק. הניסיון והאחריות של החברה תקף לגבי כל סוגי הכספות, ולכן כל אחד יכול למצוא את הכספת אשר תענה למטרותיו בצורה האידיאלית. אל תהססו לפני רכישת כספת לספר התורה ועשו זאת לפני שיהיה מאוחר.

כמו"כ חברת סייף סנטר מציעה שירות נלווה לכספות: תיקון כספות , פורץ כספות , הובלת כספות עד בית הלקוח.


  • ספק משרד הביטחון
  • מס' - 83960044
  • ספק צה"ל, בנקים, חברות ועוד
  • מס' - 83960044
headline
בחר סוג חיפושselect
בחר קטגוריהselect
בחר תת-קטגוריהselect
headline
Get Adobe Flash player