סייף סנטר אבן גבירול 59 , תל אביב

כספות ביתיות לכולם


כספות ביתיות מספקות את הפרטיות האולטימטיבית. מלבד העובדה שבעזרת הכספות הביתיות ניתן לשמור על דברי הערך מפני פורצים או גנבים, אזרחים רבים זקוקים לפרטיות אישית בתוך חדרים מסוימים בבית שלהם. על מנת לתת מענה לצורך הזה מציעה חברת סייף סנטר כספות ביתיות ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר כבר עכשיו עם סייף סנטר ובקשו לתאם פגישה עם נציג אשר יכול לעזור לכם להחליט היכן למקם את הכספת.

כספת להגנה על כל הבית

מלבד הפרטיות מאפשרות הכספות הביתיות הגנה מתינוקות, ילדים או בני נוער. משפחות רבות חוששות לשמור סכומי כסף גדולים, כלי נשק או מוצרים אחרים בארון רגיל. הפ

תרון היחיד עבורם הוא רכישה של כספת ביתית , אשר אותה ניתן להצמיד לרצפה או לקיר. במידת הצורך ישנה אפשרות למקם את הכספת הביתית בתוך הארון וכך ליהנות גם מהסתרה מלאה.

היכן רוכשים כספת ביתית?

במידה ואינכם בטוחים האם לרכוש כספת ביתית וכיצד לעשות זאת, צרו קשר עם חברת סייף סנטר. לחברה ניסיון של שנים רבות בהתאמת כספת לצרכים ביתיים, ולכן היא מציעה בחירה של כספת מתוך קטלוג מרשים ומודרני. בחברת סייף סנטר יכולים למצוא עבורכם כספת ביתית בגדלים שונים המתאימים לכם ולאיכות החיים אליה אתם רגילים, מבלי לפגוע בשגרה. אל תהססו לפני פנייה אל סייף סנטר והרשו לעצמכם לשפר את האבטחה.

כמו"כ חברת סייף סנטר מציעה שירות נלווה לכספות: תיקון כספות , פורץ כספות , הובלת כספות עד בית הלקוח.

  • ספק משרד הביטחון
  • מס' - 83960044
  • ספק צה"ל, בנקים, חברות ועוד
  • מס' - 83960044
headline
בחר סוג חיפושselect
בחר קטגוריהselect
בחר תת-קטגוריהselect
headline
Get Adobe Flash player