סייף סנטר אבן גבירול 59 , תל אביב

ריהוט לבתי כנסת – ארונות קודש

כשמעוניינים לקבל את היצרנים הטובים ביותר של ריהוט לבית כנסת ומוסדות, מומלץ להיכנס לאתר דפי שופר – מדריך כשרות , נופש וצרכנות דתית למעלה מ20 שנה!

 הקטגוריה הראשונה המובילה בתחום ריהוט לבתי כנסת זה ארונות קודש . הסיבה לכך כי זה הדבר הראשון שאנו בוחנים בבית כנסת או ישיבה. אם נראה ארון קודש מפואר, קרוב לוודאי שגם שאר רהיטי בית הכנסת מעוצבים ובאיכות גבוהה. בריהוט לבתי כנסת ישנם קטגוריות נוספות: ארונות קודש ובימות , כסאות לבית כנסת , אדריכלי עיצוב פנים לבתי כנסת ומוסדות ועוד.

סיבה נוספת לחשיבות ארון קודש, מכיון שבתוכו אנו שומרים על ספרי התורה. לכן, ארונות הקודש עשויים מחומר חזק המגן על ספרי התורה מפני גניבה או שריפה ח"ו. אבל, לא כל ארונות הקודש הינם מגינים מפני פריצה. יש ארון קודש כספת שמגן ביעילות רבה מפני גניבה או שריפה.

ארון קודש כספת בנוי מלוחות פלדה ומורכב מכמה שכבות הגנה. היה לא מזמן ניסיון פריצה לארון קודש בישיבה מסוימת בבני ברק, הארון קודש היה מכספת והגנבים ניסו לחדור את שכבות ההגנה של הארון, אבל ללא הצלחה. השכבה הראשונה נפרצה בקושי רב וכשהגיעו לשכבת ההגנה השנייה, התייאשו... ארון קודש מגיע בהתאמה לפי דרישת הלקוח. גם מנגנוני הנעילה מאפשרים בטחון מקסימלי לספרי התורה.

סייף סנטר יצרנית ארונות קודש כספת ותיקה בישראל. בתי כנסת רבים וחשובים מתהדרים בארון קודש כספת של סייף סנטר. להזמנות וקבלת הצעת מחיר, צלצלו כעת: 03-6918949. המפעל שומר שבת ובבעלות חרדית.  

  • ספק משרד הביטחון
  • מס' - 83960044
  • ספק צה"ל, בנקים, חברות ועוד
  • מס' - 83960044
headline
בחר סוג חיפושselect
בחר קטגוריהselect
בחר תת-קטגוריהselect
headline